ШЮД

         

Школа юних десантників

Директор: Бурлака Віталій Володимирович

Юридична адреса: 10009 Житомир, вул. Кибальчича 7 ( на базі ЗОШ № 14 )

Педагогічні працівники:

1.  Кравченко Сергій Феліксович ( тренер – викладач загально-фізичної підготовки ).

2.  Романчук Валентин Федорович ( президент обласної федерації військово-спортивних   багатоборств, тренер з військово-спортивного багатоборства )

3.  Сліпцов Олександр Федорович ( тренер з рукопашного бою та хортинг )

4.  Голуб Вадим Юрійович ( президент обласної федерації бойового самбо, майстер спорту з бойового самбо, тренер з бойового самбо )

 З вересня 1988 року  Житомирська школа юних десантників є позашкільним закладом військово-патріотичного виховання при міському управлінню освіти.

Сьогодні школа юних десантників – позашкільний навчально- виховний заклад, який здійснює військово-патріотичне виховання дітей та юнацтва, сприяє їх фізичному, спортивному та морально-психологічному  розвитку, забезпечує належний рівень підготовки до військової служби, виховання патріотичних почуттів і громадської відповідальності, потреби особистості у творчій самореалізації змістовного дозвілля.

           В ШЮД  відкрито чотири спеціалізованих спортивних зали (боротьби,  силової підготовки,  для занять боксом,  загально-фізичної підготовки) та клас теоретичного навчання. У школі функціонує 9 гуртків, в яких займається  176 вихованців, серед яких 155 учні ЗНЗ міста.

 

В ШЮД працюють гуртки :

1) Загально – фізичної підготовки . Мета : укріплення здоров’я, підвищення розумової та фізичної працездатності, формування колективістських рис особистості.

2) Гуртки початкової військово – прикладної підготовки . Мета : оволодіння знаннями та навичками  початкової військової підготовки, формування стійкого інтересу до військової служби та систематичних занять спортом.

3) Гуртки спеціалізованої підготовки . Мета : виховання спеціальних психофізичних якостей, формування військово – прикладних умінь та навичок , необхідних для служби в військових підрозділах, військова профорієнтація молоді, спеціалізація в окремому виді спорту.

       Вихованці школи проходять теоретичну та практичну підготовку  з наступних розділів:

  • військова підготовка, яка  включає теми: ЗС України, статути ЗС України, тактична, вогнева, стройова та розвідувальна підготовка, захист від зброї масового ураження;

  • прикладна фізична підготовка, яка включає теми: подолання перешкод та метання, загально-фізична підготовка, спеціалізація в таких видах єдиноборств, як боротьба дзюдо, спортивне та бойове самбо, хортинг, військово-спортивне багатоборство;

  • туризм та основи військової топографії, яка включає теми: пішохідний, гірський, водний, велосипедний туризм, орієнтування на місцевості, місцевість та її тактичні якості;

  • повітряно-десантна підготовка, яка включає теми: ТТХ людських десантних парашутів, наземна перед стрибкова підготовка, дії парашутиста в повітрі, практичні стрибки з парашутом;

  • медико-санітарна підготовка;

  • психологічна підготовка.

error: Content is protected !!